30 marca 2023

Meble eventowe – wynajem na miarę Twoich potrzeb

Organizowanie eventów, wystaw i targów to inicjatywy służące celom promocyjnym i wizerunkowym. Powodzenie całego przedsięwzięcia zależy w dużej mierze od projektu stoiska, dlatego kluczem do sukcesu często okazują się meble oraz dekoracje.

Jednym ze sposobów na kompleksowe wyposażenie swojego stanowiska jest współpraca z firmą oferującą wypożyczanie mebli. Taką działalnością charakteryzuje się Movement, czyli marka o 15-letniej historii. Poznaj jej ofertę z uwzględnieniem atutów poszczególnych rozwiązań.

Jakie meble eventowe warto wziąć pod uwagę?

Projekt stoiska targowego to nie tylko ścianki z ofertą i stolik. Warto spróbować podejść do tej realizacji z szerszą perspektywą. Masz do dyspozycji wiele sposobów, by zrobić wrażenie na gościach albo zadbać o ich komfort. Poznaj kategorie mebli, które przybliżą Cię do realizacji założonych celów.

Kanapy i fotele

Jednym ze sposobów na wkupienie się w łaski odwiedzających jest stworzenie przestrzeni charakteryzującej się dużym komfortem. Takie miejsce będzie stanowić przeciwwagę dla pozostałej części przestrzeni targowej. Na innych stoiskach uczestnicy imprezy będą zaczepiani i niejednokrotnie nachalnie namawiani do skorzystania z oferty. U Ciebie dla odmiany będzie można odetchnąć i spędzić czas w przyjemnej atmosferze. W ten sposób jesteś w stanie zbudować pozytywne skojarzenia ze swoją marką. Jeżeli chcesz uzyskać taki rezultat, nie obejdzie się bez zapewnienia wygodnych kanap i foteli.

Siedziska i pufy

Wyżej wspomniane kanapy i fotele stanowiły propozycję dla strefy relaksu, ale w dość eleganckim wydaniu. Z kolei siedziba i pufy bardziej łączą się już z dużo bardziej swobodną atmosferą. Do kompletu świetnie sprawdziłby się tutaj dostęp do konsol i możliwość wspólnej gry. Sięgnij po takie rozwiązanie jeśli uważasz, że ten poziom rozluźnienia jest spójny z wizerunkiem Twojej marki. Siedziska i pufy doskonale sprawdzą się zarówno podczas imprez plenerowych, jak i tych organizowanych we wnętrzu budynku.

Bary

Ten element może pomóc Ci wkupić się w łaski wielu uczestników imprezy. Serwowanie pysznych napojów niekoniecznie z dodatkiem alkoholu z całą pewnością przysporzy Ci sporego zainteresowania. Warto zaznaczyć, że bar to rodzaj wyposażenia, który odgrywa też bardzo istotną rolę w kontekście socjalizacji. Na pozór to tylko meble, ale ze względu na swój charakter sprzyjają tworzeniu się relacji międzyludzkich. W związku z tym przy barowej ladzie jesteś w stanie bliżej poznać potrzeby swoich klientów i potencjalnych partnerów biznesowych. W Movement znajdziesz różnorodne propozycje z tej kategorii. Dzięki temu będziesz w stanie dobrać wariant na miarę swoich oczekiwań.

Regały

To pozycja obowiązkowa na targi książki. Z pomocą regału będziesz w stanie wyeksponować wszystkie przygotowane propozycje literackie. Przy układaniu ekspozycji warto też zadbać o skomponowanie nietuzinkowego układu. Ciekawą propozycją jest ułożenie książek na podstawie ich koloru. W ten sposób zacznij przy górnych półkach od bieli, a następnie rząd po rzędzie przejdź przez całą paletę barw aż do czerni. Elegancki regał w połączeniu z fantazyjną ekspozycją z całą pewnością spotka się z zainteresowaniem moli książkowych.

Stoły cateringowe

Popularne przysłowie głosi „przez żołądek do serca”. Stoły cateringowe stanowią zatem idealny sposób na urozmaicenie stoiska targowego. Są to meble niezbędne na każdym evencie, na którym organizatorzy serwują jedzenie. Movement oferuje takie meble w różnych rozmiarach i kształtach. W rezultacie możesz je dostosować do wymagań danego eventu.

Jakie meble eventowe wybrać?

Oferta Movement wyróżnia się szeroką gamą możliwości. Dzięki temu możesz zdecydować się na wiele rozwiązań – od kanap poprzez bary aż po wynajem recepcji. Z całą pewnością każdy znajdzie w asortymencie coś dla siebie.  Wszystkie proponowane meble są nowoczesne, wygodne i estetyczne. Ponadto firma oferuje również transport, montaż i demontaż mebli na miejscu, co znacznie ułatwia organizację imprez.

Materiał reklamowy, przygotowany przez partnera serwisu.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Powiązane treści