23 stycznia 2024

Kreatywne klocki dla dzieci – sprawdź propozycje

Szukasz dla swojego dziecka czegoś, co nie tylko pochłonie go na długie godziny, ale także zadba o jego kreatywność? Sprawdź klocki z serii LEGO® City, które pokochały już tysiące maluchów.

Uliczny skatepark

Uliczny skatepark to zestaw składający się z ponad 450 elementów, który jest idealnym prezentem dla wszystkich kreatywnych 6-latków i starszych dzieci. Za pomocą kolorowych klocków ułożą one model wyposażony w moduły ramp, które można dowolnie łączyć, aby uzyskać różne konfiguracje parku. Bawić się na nich będą cztery minifigurki wyposażone w rower BMX, deskorolkę, hulajnogę i rolki. Nie zabraknie także wielu innych interesujących akcesoriów, m.in. obręczy do gry w koszykówkę i piłki. Dzięki realistycznym elementom dziecko nie tylko będzie się doskonale bawić podczas składania modelu. Fantastyczne chwile czekają go także w trakcie zabawy i odgrywania scenek, które pobudzą dziecięcą wyobraźnię.

Centrum narciarskie i wspinaczkowe

Na jakie zabawki edukacyjne jeszcze warto zwrócić uwagę? Na Centrum narciarskie i wspinaczkowe! To ogromny zestaw, bo składający się z ponad 1000 elementów. Pomimo to jest przeznaczony już dla dzieci od 7. roku życia. Maluchy ułożą z niego stok narciarki i trzypiętrowy budynek. Znajdzie się w nim sklep sportowy, kawiarnia oraz działająca winda, która dowozi narciarzy na szczyt trasy. Centrum wyposażone jest również w ściankę wspinaczkową, po której można piąć się w górę – oczywiście z uprzężą. Nie zabraknie także dużego terenu na świeżym powietrzu do zimowych zabaw, takich jak jazda na łyżwach i hokej. O niekończącą się zabawę zadba osiem minifigurek, a także figurki wiewiórki i sowy oraz bałwana do zbudowania. To brzmi jak fantastyczna rozrywka, prawda? W jej trakcie maluch będzie musiał wykazać się nie lada kreatywnością, co z pewnością pobudzi jego umysł.

Apartamentowiec

Twoje dziecko może doskonale się bawić i rozwijać swoją kreatywność także z zestawem Apartamentowiec. To klocki edukacyjne składające się z ponad 680 elementów, które są dedykowane maluchom po ukończeniu 6. roku życia. Twoja pociecha ułoży z nich modułowe pomieszczenia, które można dowolnie łączyć. Będą to m.in. sklep spożywczy, salon, kuchnia, sypialnia oraz łazienka z toaletą i wanną. Ale to wciąż nie wszystko! Apartamentowiec zostanie wyposażony w wiele fantastycznych akcesoriów. Do dyspozycji Twojego dziecka będzie m.in. skuter i rower inwalidzki. Aby cała zabawa była jeszcze bardziej ekscytująca, w zestawie znajduje się także sześć minifigurek. Dzięki nim maluch będzie mógł swobodnie wyrażać swoją kreatywność dzięki historiom, które podpowie mu wyobraźnia.

Łódź podwodna badacza dna morskiego

Kolejna propozycja to również coś, co przypadnie do gustu 7-latkom i starszym dzieciom. Mowa o zestawie Łódź podwodna badacza dna morskiego. Aż 842 klocki kreatywne pozwolą maluchom na ułożenie zabawkowej łodzi podwodnej, która została wyposażona w realistyczne szczegóły. Są to m.in. kokpit, pokładowe laboratorium naukowe, podwodny dron oraz skafander do nurkowania i eksploracji dna morskiego. Co będzie odkrywać załoga łodzi? Wrak statku, w którym kryje się zatopiony skarb. Ale nie tylko! Na statku znajduje się także kryjówka rekinów i gigantyczne meduzy. Czy sześć dołączonych do zestawu minifigurek da sobie z nimi radę? A może popadnie w tarapaty? Wszystko zależy od Twojego dziecka oraz pokładów kreatywności, które w nim drzemią!

Ekspresowy pociąg pasażerski

Z wody na ląd! Tym razem Twojemu dziecku przyjdzie ułożyć nowoczesny, zdalnie sterowny pociąg z mnóstwem realistycznych elementów i funkcji. Zbuduje go z ponad 760 elementów tuż po ukończeniu 7. roku życia. To pojazd, który potrafi zachwycić nawet dorosłych. Ma nie tylko mnóstwo realistycznych elementów, ale także ściemniane przednie reflektory i technologię Powered Up. W skład pociągu wchodzą zarówno wagony pasażerskie, jak i wagon restauracyjny. Pojazd porusza się po torach kolejowych, które maluch ułoży z 24 elementów. Doskonałą zabawę z niekończącymi się wątkami umożliwi sześć minifigurek. Co więcej, Twoje dziecko ułoży także peron, na którym pasażerowi będą mogli czekać na nadjeżdżający pociąg. Ten zestaw do doskonała okazja, aby rozwinąć dziecięcą kreatywność, a także dać mu pretekst to zabawy z rówieśnikami.

Artykuł sponsorowany.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Powiązane treści