27 września 2023

Jak zadowolić faceta – cztery rzeczy, które mężczyźni cenią w związku

Szczęśliwy partner to w większości przypadków satysfakcjonujący związek. Sposobów zadowolenia faceta jest mnóstwo – począwszy od tych opierających się na sferze seksualnej, kończąc na kwestiach psychologicznych. Jak zadowolić faceta w łóżku? Które aspekty psychiki są najbardziej istotne? Spośród grona wszystkich aspektów można wyróżnić cztery najważniejsze rzeczy, których skuteczność jest niepodważalna. Oto one!

Jak zadowolić faceta w grze wstępnej? Początek ma znaczenie!

Gra wstępna stanowi najczęściej pomijany aspekt współżycia. Przygotowanie do odbycia stosunku jest jednak bardzo ważne z perspektywy mężczyzn, od których stanu podniecenia zależy możliwość przeprowadzenia penetracji. Z tego powodu warto dołożyć wszelkich starań, aby początkowy etap seksu był nie tylko odpowiednio długi, ale również i bogaty w doznania. Bodźce wzrokowe, czuciowe i zapachowe mają za zadanie doprowadzić do erekcji, dlatego każdy mężczyzna doceni przejęcie inicjatywy w tym aspekcie. Warto jednak pamiętać, że czas nie zawsze działa jednak na korzyść gry wstępnej. Zastanawiając się, jak zadowolić swojego faceta w łóżku, należy dostosować jej długość do aktualnego samopoczucia partnera. Czasami może okazać się, że wystarczy zaledwie kilka minut, w innych przypadkach niezbędna będzie kilkudziesięciominutowa gra wstępna. Klucz do zadowolenia faceta opiera się na drobnych sygnałach, które będzie wysyłać jego ciało podczas tej zabawy!

Wyobraźnia potrafi zdziałać cuda

Gra wstępna to nie jedyna kwestia, na którą faceci kładą duży nacisk. Z męskiej perspektywy nie ma nic gorszego, niż pojawienie się uczucia znudzenia. Warto zatem regularnie wprowadzać w życie rozwiązania, które mają na celu uatrakcyjnienie zbliżeń. Ograniczanie się do klasycznych role-playów, sesji BDSM lub stosowanie różnych przebrań również może się po jakimś czasie znudzić. Z tego powodu warto raz na jakiś czas proponować mniej lub bardziej innowacyjne pomysły, które partnerzy będą mogli wprowadzić w życie. Może to być na przykład wspólne oglądanie filmów erotycznych lub seks w plenerze. Ludzka wyobraźnia jest stymulowana przez zmianę warunków otoczenia, dlatego faceci bardzo chętnie doceniają tego typu inicjatywy. Męskie zadowolenie – zarówno z samej relacji, jak i kontaktów seksualnych – opiera się na cyklicznym pojawianiu się chwilowych odczuć euforii. Uruchomienie pokładów wyobraźni z pewnością wpłynie na każdy aspekt, który jest związany z bliskością!

Otwartość i bezpośredniość

Kwestie seksualne odgrywają ważną rolę w kształtowaniu zaufania pomiędzy partnerami, jednak nie powinno się zapominać o aspektach psychologicznych. Problemy komunikacyjne, jakie często towarzyszą długotrwałym relacjom, mogą doprowadzić do poważnych kryzysów. Należy za wszelką cenę unikać takich sytuacji, a najlepszym na to sposobem jest umiejętne przedstawianie swoich potrzeb i pragnień. „Otwarta” rozmowa jest w stanie ochronić partnerów przed zwykłymi nieporozumieniami, dlatego w wielu związkach momentem przełomowym okazało się wprowadzenie cyklicznych spotkań, których tematem były uczucia. Z reguły mężczyźni początkowo nieufnie podchodzą do takich pomysłów, jednak z czasem najczęściej doceniają bezpośredni charakter kontaktu. Zatem jak zadowolić faceta, aby miał uczucie pewności całej relacji? Wystarczy stworzyć przestrzeń do wymiany najważniejszych informacji, podczas której zakochani będą mogli poczuć się w pełni wysłuchani – nawet w sytuacji natłoku obowiązków dnia codziennego.

Różnorodność w miłości, czyli jak najlepiej zadowolić faceta w łóżku alternatywnymi sposobami?

Skoro już wiadomo, że nudy należy unikać jak ognia, to w jaki sposób przeprowadzać kolejne zbliżenia? To pytanie spędza sen z powiek milionom par na świecie, dlatego nie ma powodu do obaw! Często okazuje się, że pomimo ogromnej ilości sposobów uprawiania seksu, po jakimś czasie pula ta się wyczerpie. Seks oralny, analny lub petting mogą stanowić ciekawą odskocznię od szarej codzienności, jednak warto poszukać czegoś więcej. Mężczyźni uwielbiają wszelkiego rodzaju fetysze – czasami wystarczy dać impuls, aby obie strony odnalazły w tym sposobie uprawiania seksu przyjemność. Nie wystarczy zatem poszukać w internecie odpowiedzi na pytanie, jak zadowolić faceta ustami lub jakie gadżety erotyczne wybrać. Niezbędne może okazać się zaznajomienie z takimi pojęciami, jak na przykład bondage, cuckolding, splashing lub ruch „furry”. Jeśli w gronie tym znajdzie się coś, co w szczególności pociąga partnera, to uszczęśliwienie go będzie wyjątkowo proste!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Powiązane treści