30 marca 2023

Romantyczny weekend dla dwojga w urokliwej Krynicy-Zdroju

Beskid Sądecki stwarza idealne warunki do szaleństw na stoku. Zimą na wielbicieli białego puchu czekają doskonale wyposażone stoki i stacje narciarskie. Malowniczo położone piękne beskidzkie uzdrowisko Krynica Górska rozciąga się w dolinie potoku Kryniczanka na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Hotel z widokiem na Jaworzynę Krynicką to także znakomite całoroczne miejsce na romantyczny weekend dla dwojga. Krynicę najlepiej podziwiać u boku bliskiej osoby, zamówić pakiet SPA i zapewnić sobie oraz partnerowi doskonałe warunki do wypoczynku bez względu na porę roku.

Pakiet SPA dla dwojga

Luksusowe centrum SPA z dużym wyborem zabiegów docenią ci, którzy lubią usługi najwyższej jakości i pokoje o najwyższym standardzie. Nowoczesny basen z udogodnieniami, zmysłowe seanse w saunie, relaksujące masaże w gabinecie dla par oraz innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne pomogą błyskawicznie „zresetować” umysł i zregenerować zmęczone ciało. Obsługa hotelowa dba o każdy najmniejszy detal, który może wpływać na wygodę, zapewniając gościom komfort podczas całego pobytu. Pakiet SPA dla dwojga obejmuje dwa noclegi w luksusowym pokoju hotelowym, śniadania w formie bufetu, dwie kolacje – w tym jedną przy świecach z winem i romantyczną oprawą oraz rozpieszczające ciało zabiegi wykonywane przez profesjonalistów. Ekskluzywne centrum SPA tworzy unikatowe rytuały relaksacyjne na podstawie oczekiwań gości, którzy chętnie dzielą się swoimi sugestiami. Dzięki temu ofertę dopasowano do potrzeb gości niemal idealnie, a nawet krótki, weekendowy pobyt pozwala się odprężyć i odpocząć psychicznie oraz fizycznie.

Uzdrowisko Krynica – co warto zobaczyć?

Przejazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką to jedna z atrakcji uzdrowiska doskonała na romantyczny weekend dla dwojga, która dostarczy wielu wrażeń. Jest i zabytkowa kolej linowo-terenowa na Górę Parkową, która działa przez cały rok. Linię wybudowali Szwajcarzy w 1937 jako pierwszą w Polsce kolej tego typu. Będąc w Krynicy, nie można zaprzepaścić okazji do odwiedzenia pijalni wód z naturalną Kryniczanką, a przy Al. Nikifora można zobaczyć zabytkowy pawilon z leczniczą wodą Jan. Krynicki deptak z niepowtarzalną zabudową charakterystyczną dla tego regionu, to centralne miejsce spotkań przyjeżdżających „do wód”.

Romantyczny weekend we dwoje w luksusowym hotelu

Malowniczo położona miejscowość zapewnia wszystkim gościom wspaniałe widoki, ale nie trzeba wychodzić z hotelu, by cieszyć się panoramą gór. Z okien luksusowego pokoju można podziwiać niesamowity widok już od pierwszych chwil po przebudzeniu. Spektakularne krajobrazy czekają również na zamawiających pakiet SPA dla dwojga. Do podziwiania ich zachęca basen z panoramicznym przeszkleniem i zewnętrzne jacuzzi, a widoki można podziwiać także z hotelowej restauracji i licznych punktów oraz tarasów widokowych. Architektura i wystrój wnętrz nawiązują do lokalnych tradycji. Kuchnia prowadzona przez znakomitego szefa serwuje dania z karty, które dopieszczą nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.

Relaks dla dwojga z dłuższym stażem i rodziców szukających intymności

Romantyczny weekend dla dwojga warto zaplanować tak, by nasycić oczy wspaniałą panoramą gór, odetchnąć czystym powietrzem i skorzystać z leczniczych walorów wód zdrojowych. Weekendowy wyjazd dla małżeństwa z wieloletnim stażem, które od lat nie miało okazji cieszyć się czasem we dwoje to sposób na urlop, który rekomenduje wielu psychologów. Z możliwości wypoczynku we dwoje powinni skorzystać zmęczeni rodzice. Oni również potrzebują czasu i przestrzeni wyłącznie dla siebie. Szukanie możliwości złapania oddechu i zmiany otoczenia, choć na kilka dni, to przejaw racjonalnego podejścia do obowiązków wychowawczych, a nie egoizm. Specjaliści podkreślają, że wypoczęci i zrelaksowani rodzice znacznie lepiej radzą sobie z codzienną rutyną. Goście pragnący odetchnąć od żywiołowych maluchów, chętnie zamawiają pakiet SPA dla dwojga w luksusowo i gustownie urządzonym hotelu przeznaczonym dla gości 12+.

Artykuł partnerski.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Powiązane treści