19 lipca 2022

W jakich sytuacjach sięgnąć po lubrykant?

Żel intymny to kosmetyk po który sięgamy jeżeli chcemy rozwiązać problem suchość miejsc intymnych. W szczególności są polecane kobietom, które mają problem z naturalnym nawilżeniem okolic intymnych. Używanie lubrykantu może skutecznie zaradzić temu problemowi i poprawić życie seksualne wielu par.

Nie jest to oczywiście rzecz, na którą panie z suchością pochwy mają monopol. Żele intymne mogą być z powodzeniem stosowane przez wszystkich, zwłaszcza, że wpływają w dużym stopniu na lepsze, bardziej intensywne doznania podczas seksu. Na rynku dostępne są lubrykanty na każdą okazję. Każdy z nich oferuje inne korzyści, dlatego warto się zastanowić przed ich zakupem.

Istnieją trzy podstawowe rodzaje żeli intymnych.

  • oparte na wodzie – są najczęściej spotykane i mają najszersze zastosowanie. Poleca się je do pieszczot i stosunku.
  • oparte na olejkach – w tym przypadku należy pamiętać, aby unikać ich stosowania z prezerwatywami.
  • oparte na silikonie – utrzymują właściwy stopień nawilżenia i można bezpiecznie stosować je w towarzystwie prezerwatyw.

Ciekawą opcją jest lubrykant medyczny proponowany przez WIMIN. Jego skład jest naturalny i powstaje na bazie wody, a na szczególną uwagę zasługuje tu opakowanie, które jest wyjątkowo dyskretne.

Żel intymny warto wybrać pod swoje preferencje i partnera. Poniżej przedstawiamy propozycje, kiedy warto sięgnąć po lubrykant:

  1. masturbacja – żel intymny idealnie sprawdzi się podczas samodzielnych pieszczot. Oczywiście mowa tu nie tylko o Panach, ale i kobietach. Masturbacja przy użyciu lubrykantu będzie dużo przyjemniejsza, dzięki niemu będzie Ci łatwiej i szybciej osiągnąć orgazm.
  2. masaż – olejki przeznaczone specjalnie do masażu mogą uszkodzić prezerwatywę. Warto zatem postawić tu na lubrykant. Dzięki temu sprawnie przejdziecie od gry wstępnej do stosunku.
  3. gra wstępna – odrobina żelu intymnego nałożonego na dłonie z pewnością uprzyjemni dotyk partnera. Pamiętajmy, że skóra to nasza największa strefa erogenna, zatem warto o nią odpowiednio zadbać. Lubrykant Ci w tym pomoże i uprzyjemni, urozmaicając grę wstępną.
  4. seks oralny – na rynku znajdziesz smakowe żele intymne, dzięki czemu wszystko co nimi pokryjesz będzie miało owocowy smak!
  5. intensywniejsze orgazmy – stosowanie lubrykantu doda intensywności każdemu stosunkowi. Stymuluje on strefy erogenne i zwiększa wrażliwość intymnych części ciała.
  6. kolejna runda – użycie żelu pomoże delikatnie rozpocząć zmagania po wcześniejszym, wyczerpującym seksie. Odpowiednie nawilżenie pomoże Ci w większych doznaniach i uprzyjemni maraton.

Niektóre pary decydują się po sięganie po produkty codziennego użytku i używać ich w zastępstwie lubrykantu. jak można się domyślić użycie masła czy oliwki może nie być najlepszym pomysłem. Nie tylko grozi to infekcją, ale również zapach produktów i ich konsystencja może być odpychająca. Warto zatem pozostawić je w kuchni i zdecydować się na użycie specjalnie przeznaczonych do tego kosmetyków.

Opracowanie artykułu: Wimin – suplementy tworzone z myślą o kobietach

Materiał partnera.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Powiązane treści