6 października 2020

Jak zrobić loda – sztuka kochania ustami

Seks oralny obecny jest w życiu seksualnym ludzi od zawsze. Starożytni Ajczarowie uważali, że jest sprzeczny z nakazami pism świętych, a mężczyźni, którzy pozwalają brać swojego penisa do ust, narażają się na cierpienie. Na szczęście żyjemy w czasach kiedy pytania o to, jak zrobić loda partnerowi nikogo nie dziwią. Możemy czerpać przyjemność z życia seksualnego, a jedyne co nas ogranicza to własna wyobraźnia. Seks oralny potrafi dać ogromną satysfakcję oraz doprowadzić do ekstazy obojga partnerów.

Zanim włożysz penisa do ust – budowanie napięcia i pożądania

Chyba każda kobieta lubi widzieć partnera rozpalonego z pożądania do czerwoności. A gdyby tak…rozgrzać faceta do takiego stanu, że rzuci się i zerwie z Ciebie ubrania, całując namiętnie, dotykając zachłannie Twoje ciało? Jak wzbudzić w nim taką namiętność?

  1. Nie zastanawiaj się jak zrobić lodzika, tylko kiedy! Spontaniczny seks oralny dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń!
  2. Nie zaczynaj od pieszczot penisa. Pozwól mu poczekać trochę, zanim poczuje ciepło Twoich warg. Buduj napięcie, zaczynając od delikatnych pocałunków czoła, uszu, ust i szyi. Schodź powoli niżej, pieść jego sutki. Zjedź językiem powoli po jego brzuchu.
  3. Kiedy już „tam” będziesz, drocz się z nim, podpuszczaj go. Całuj i liż okolice członka, ssij jądra.
  4. Włóż członek między swoje piersi. Ściśnij go biustem i wykonuj ruch w górę i dół. Twój facet oszaleje!
  5. Zaopatrz się w ciepłą herbatę i kostkę lodu. Na zmianę ssij jego prącie ogrzanymi i chłodnymi ustami.

Jak zrobić loda partnerowi – technika

Zastanawiasz się jak zrobić loda? Trzymając prącie w dłoni, weź je do ust i poruszaj wokół niego wargami. Przykryj czubek złożonymi palcami, naciskaj jego boki ustami. Obejmij żołądź ściśniętymi wargami i całuj, ciągnąc jednocześnie. Wciągnij go głębiej do ust i wyjmij. Wykonuj ruchy góra-dół, zmieniając tempo i intensywność. Pieść prącie, baw się nim, całuj mosznę, a nawet okolice odbytu. Przesuwaj językiem wokół czubka. Zanurz go w swych ustach i ssij. Spróbuj włożyć penis jak najgłębiej, tak, jakbyś chciała go połknąć.

Zobacz także:  Seks oralny - Z czego czerpiemy przyjemność?

Robienie lodzika – pozycje

Żeby z seksu przyjemność mogły czerpać obie strony, pozycja musi być przede wszystkim wygodna. Jeśli to Twój debiut i zastanawiasz się jak zrobić lodzika, spróbuj, kiedy partner będzie leżał. Pozwoli Ci to przejąć pełną kontrolę. Seks oralny na stojąco, kiedy klęczysz lub siedzisz przed partnerem, potrafi być równie satysfakcjonujący, a jęki rozkoszy bardzo podniecające.

Seks oralny – przyjemność dla dwojga

Bardzo podniecająca, dająca przyjemność obojgu partnerom jest pozycja 69. Pozwala przeżywać przyjemność kochankom w tym samym czasie. Stań w klęku podpartym nad leżącym mężczyzną głową nad jego członkiem. Weź prącie do ust. W tym czasie partner zajmie się pieszczeniem Twojego sromu.

Nie ma jednego uniwersalnego sposobu, który pozwoli zadowolić każdego mężczyznę. Jeśli jednak nie wiesz jak zrobić loda, warto skorzystać z powyższych porad. Obserwacja reakcji partnera naprowadzi Cię na właściwą drogę i dostarczy Wam obojgu satysfakcji i ogromu przyjemności.

Click to rate this post!
[Total: 61 Average: 4]

Powiązane treści