5 października 2020

Seks oralny – Z czego czerpiemy przyjemność?

Przyjemność jest to forma relaksu dla Naszego ciała i kwestii duchowej. Każdy z Nas lubi oddawać się w przyjemności. Jedni znajdują je w uprawianiu sportu, inni zaś uwielbiają oddawać się swoim zainteresowaniom. Jednakże musimy pamiętać o tym, że to nie jedyne formy z jakich czerpiemy radość. Wielu ludzi oddaje się również w pieszczoty z partnerem, które przynoszą odpowiednią ilość odprężenia i przyjemności.

Jak wszyscy wiemy, seks jest zaspokojeniem naturalnej potrzeby ludzkiej i jednocześnie daje kochanką odprężenie. Z biegiem lat seks urozmaicany jest różnego rodzaju zabawkami erotycznymi, nowymi pozycjami czy wprowadzaniem nowej formy pieszczot, czyli seksu oralnego.

Czym jest seks oralny?

Seks oralny, inaczej zwany seksem francuskim, czy miłością francuską znany jest Nam od pokoleń. Wielu kochanków wykorzystuje moment zbliżenia, na eksperymenty w łóżku. Chodź nie każdy jest przekonany do technik miłość francuskiej, to duża część populacji deklaruje się, że uprawia seks oralny. Niechęć do seksu oralnego wynika z braku informacji na jego temat czy też ze zwykłej niechęci do tego typu eksperymentów. A czym tak naprawdę jest seks oralny? Czy każdy zna takie techniki miłosne? Seks oralny, to nic innego niż pieszczenie narządów płciowych, za pomocą ust lub języka. Co daje Nam tego typu technika miłosna? To proste. Gwarancją seksu oralnego jest duża przyjemność, poprzez stymulowane najczulszych miejsca narządów płciowych.

Jaki jest udany seks oralny?

Jak już wiemy, seks oralny to stymulacja najczulszych miejsc narządów płciowych. Jednakże nie ma recepty na to, aby miłość francuska była wykonana prawidłowo. Jest ona jedną z intymnych chwil partnerów, dlatego musimy obserwować reakcje na dawaną przyjemność. Powinniśmy testować różne techniki na seks oralny i brnąć w taką, która daje partnerowi największą przyjemność. Musimy skupić się na tym, aby czerpać z seksu oralnego jak najwięcej. Kluczowym jest również to w jaki sposób wykonywana jest czynność miłości francuskiej.

Mężczyzna podczas seksu oralnego, zajmuje się wargami sromowymi mniejszymi i większymi, a przede wszystkim łechtaczką. Kobieta zaś, pieści prącie mężczyzny i jego najbliższe okolice. Stosunek seksu oralnego może być wykorzystany przez partnerów w formie gry wstępnej lub w trakcie stosunku. Zależne jest to od preferencji kochanków.

A jakie są rodzaje miłości francuskiej?

Tak jak napisane powyżej, nie ma jednej recepty na korzystanie z seksu oralnego. Mamy kilka możliwości, do zaspokojenia swojego partnera, a podstawowymi technikami seksu oralnego, są przede wszystkim:

  • fellatio- jest to stymulacja penisa i moszny. Stymulujemy go poprzez całowanie, ssanie, lizanie i pieszczoty dłońmi.
  • cunnilingus- jest to stymulacja łechtaczki, wejścia do pochwy lub też warg sromowych za pomocą języka i ust. Bardzo często w tej technice wykorzystywane są również palce, do penetrowania pochwy.
  • anilingus- ta technika to oralne penetrowanie odbytu, nie jest on narządem płciowym. Jednakże sprawia kochankom dużo przyjemności.
  • pozycja 69- pozycja ta pozwala na jednoczesne pieszczenie kobiety jak i mężczyzny. Partnerzy układają się w pozycję liczb 6 i 9, przez co zyskują łatwiejszy dostęp do narządów płciowych.
Zobacz także:  Koniec z rutyną - pozycje seksualne, które przegonią nudę

Jak wygląda seks oralny w wykonaniu kobiety?

Każda technika seksu francuskiego, sprawi partnerom ogromną przyjemność. Seks oralny to dla mężczyzn silne źródło doznań, z powodu mocno unerwionego członka, a w szczególności żołędzia. Kobieta dająca taką przyjemność, powinna pamiętać przede wszystkim o tym, aby nie używać do tego zębów, najlepiej aby zakryte były ustami. Ważne jest zmienianie tępa i nacisku na prącie, czerpana jest wtedy dodatkowa przyjemność. Chcąc zadowolić swojego mężczyznę, kobieta powinna zadbać też o dużą delikatność w stosunku do penisa. Umiarkowane tempo, mocniejsze ssanie, czy też delikatne całowanie może sprawić jeszcze większą przyjemność partnerowi.

Seks oralny, nie może być dla nikogo przymusem i kobieta nie powinna stosować praktyk zaobserwowanych w filmach pornograficznych. Pośpiech nie jest wskazany, a odpowiednia obserwacja partnera pozwoli kobiecie na sprawdzenie kilku wybranych technik, które dadzą mężczyźnie więcej przyjemności.

A jaki jest seks oralny wykonany przez mężczyznę?

Mężczyzna, który pragnie dać kobiecie przyjemność za pomocą seksu oralnego powinien pamiętać o najważniejszym czynniku. Wargi sromowe jak i łechtaczka są bardzo delikatne i wyczulone na dotyk, dlatego tak jak i w przypadku mężczyzn pośpiech nie jest wskazany. Zaczynając pieszczoty, mężczyzna powinien zacząć początkowo od całowania okolic intymnych partnerki, następnie można zacząć delikatne masowanie językiem warg sromowych i łechtaczki. Ważne jest to, aby obserwować reakcje partnerki. Trzeba ocenić to czy kobieta woli penetracje wewnątrz pochwy, czy raczej pieszczoty łechtaczki. Tak jak i kobieta nie zapomina o wykorzystaniu rąk, tak mężczyzna powinien mieć na uwadze delikatne pieszczenie pochwy palcami lub masaż pośladków, czy bioder partnerki.

Zobacz także:  Koniec z rutyną - pozycje seksualne, które przegonią nudę

Nacisk stymulacji jak i tempo wykonywanej przyjemności, musi być określone poprzez reakcje partnerki. Dokładna obserwacja, pozwoli na to, aby dać kobiecie jeszcze więcej przyjemności. W trakcie seksu oralnego, wibrator tak jak i kulki gejszy mogą spotęgować doznania kobiety.

Czy zajdziemy w ciąże podczas seksu oralnego?

Każda praktyka seksualna, może skończyć się ciążą. Jednak bezpośredni kontakt penisa z ustami kobiety nie sprawi, że dojdzie do zapłodnienia. Jednak jeżeli sperma zostanie na dłoniach partnera, który zacznie stymulować pochwę, istnieje niewielka możliwość zapłodnienia.

Czy wszyscy korzystają z przyjemności seksu oralnego?

Jak wspomniane było na początku tekstu, nie każdy z Nas korzysta z przyjemności seksu oralnego. Wynika to z braku wiedzy, czy też nie chęcią do takich eksperymentów łóżkowych. BuzzFeed jest to firma zajmująca się wiadomościami i mediami społecznościowymi, znajdująca się w Nowym Jorku. Firma ta zapytała internautów z całego świata o ich stosunek do seksu oralnego. Informacje uzyskane od internautów to:

  • 23% to osoby, które nie uprawiają seksu oralnego, (Ponad 10% deklaruje się, że go nienawidzi)
  • 5% pytanych określiło, że seks oralny uprawiając codziennie,
  • 34% populacji deklaruje miłość francuską jako element gry wstępnej, bądź zasadniczą część stosunku,
  • 28% nie ma zdania na ten temat, choć chcieliby spróbować.

Statystyki dotyczą Naszej całej populacji. Jednakże w Polsce, seks oralny nie jest owiany pozytywną sławą. Wynika to z tak zwanego zespołu Madonny i ladacznicy. Madonna to cnotliwy materiał na żonę, kobieta która jest naturalna i ustami, którymi całuje dzieci nie powinna całować genitaliów. Natomiast ladacznica to kobieta z którą możemy unieść się w pikantnych erotycznych doznaniach, nie wiążąc stałego związku.

Musimy pamiętać, że praktyki seksualne powinny być dla Nas przyjemnością i chwilą relaksu. Dlatego też decydujmy się na takie formy miłosnych igraszek, które pasują Nam jak i partnerowi. Obserwujmy Siebie nawzajem, korzystajmy z różnych technik, po to aby dać partnerowi to co najlepsze podczas seksu oralnego.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Powiązane treści