2 stycznia 2024

Jak działa i kiedy pomoże Rytuał Feniksa?

Na pewno znasz powiedzenie „powstać się jak Feniks z popiołów”. Nawiązuje ono oczywiście do legendarnego ptaka z Etiopii , który mimo spalenia na stosie, zaczynał od nowa swój długi żywot. W ten sposób stał się symbolem odrodzenia, a nawet odmłodzenia. Nic dziwnego, że pewien rytuał związany z pożyciem miłosnym również nazwano na jego cześć. Jeżeli jesteś więc załamany z powodu rozpadu małżeństwa, masz szansę odbudować uczucie.

Skuteczna pomoc dla złamanego serca – Rytuał Feniksa

Rytuał Feniksa to starożytna praktyka. Sprawia, że przygaszony miłosny blask możesz rozpalić na nowo, a złe wydarzenia zostawisz za sobą. Związek, który zakończył się wiele lat temu z powodu braku zaufania, zdrady czy innych traum ma szansę odrodzić się w pełnym szczęściu. Jednak jest pewna zasada – musisz otworzyć umysł i wierzyć, że to może się udać!

Chcąc skorzystać z takiej formy pomocy, powinieneś skontaktować się z doświadczonym rytualistą. Specjalista będzie się z Tobą spotykał średnio przez miesiąc. Dlaczego aż 30 dni? Tylko tak długi okres pozwoli na uwolnienie całej pozytywnej energii.

Na czym to polega Rytuał Feniksa?

Rytuał Feniksa to rytuał miłosny roznieceni płomień namiętności. Do tego stopnia, że wszelkie napotykane po drodze problemy da się jakoś załagodzić. Oczywiście, uczucie nie zostanie odbudowane na pstryknięcie palcami, ale cierpliwość i pełne oddanie się w ręce rytualisty może zdziałać cuda. Tym bardziej, że podchodzi on do każdego w sposób indywidualny, empatyczny i z wielkim zaangażowaniem.

Jest to bardzo głęboki, powolny, acz przynoszący oczekiwane efekty proces. Pamiętaj jednak, że wymagana jest zgoda obu stron „konfliktu”. Wtedy wspólnie z osobą, którą kochałeś, i z którą pragniesz naprawić relacje, usiądziesz przy specjalnym ołtarzu.

Prowadząca seans osoba dzięki odpowiednim słowom i gestom zachęci Cię do otworzenia serca, ciała, duszy oraz umysłu. Gdy połączysz się z rytuałem, poczujesz przypływ szczęścia. Jakby ktoś nacisnął w Twojej głowie przycisk zmieniający postrzeganie partnera.

Rytuał Feniks – dlaczego warto?

Czasem, aby rytuał na sto procent okazał się skuteczny, stosowana jest również świeca, którą śmiało zapalisz w swoim domu, najlepiej w sypialni. To jeszcze bardziej wzmocni więź między Tobą a ukochaną osobą i zreperuje choćby najcięższy przypadek – rozpad związku trwającego nie tylko miesiące, ale nawet całe lata.

Musisz jednak pamiętać, że Rytuał Feniksa zalicza się do wyjątkowo silnych metod, o charakterze magicznym. Musisz być zatem w stu procentach zdecydowany, bo jest prawie jak klątwa, którą trudno zdjąć (choć tutaj ma znaczenie pozytywne).

Naturalnie, masz prawo być sceptyczny, co do efektywności owego procesu, ale spójrz na innych, podobnie początkowo niewierzących, którzy są zadowoleni. Jak chociażby pewien mężczyzna, który po wielu miesiącach beznadziei i samotności, z dala od żony, uniknął jednak rozwodu i odnowił z nią kontakty. Czy jedna dziewczyna, która nie potrafiła pogodzić się z tym, że zostawił ją narzeczony. Ona także skorzystała z Rytuału Feniksa jako ostatniej deski ratunku – dzisiaj kładzie się już do łóżka w objęciach swojego chłopaka.

Materiał sponsorowany.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Powiązane treści