19 kwietnia 2022

Gadżety erotyczne dla kobiet

Zabawki erotyczne znajdują się w szafkach nocnych kobiet, mężczyzn, par, osób będących w związkach oraz singli. To oznacza, że towarzyszą niemal wszystkim i dają wiele radości. Dzisiaj zajmiemy się tym, jakie akcesoria najchętniej wybierają panie, jak stymulują się i osiągają przyjemność. Poznaj popularne gadżety erotyczne dla kobiet!

Klasyczne wibratory dla kobiet

Zapewne nikogo nie zaskoczymy, pisząc, że jednymi z najpopularniejszych gadżetów erotycznych dla kobiet są klasyczne wibratory. Nie wychodzą z mody, otrzymują coraz to nowe odsłony, spełniają nasze fantazje od dekad.

Jakie zabawki kryją się pod określeniem wibratory damskie?

  • Masażery stref erogennych i całego ciała. To kolorowe modele z wibrującymi główkami i o aksamitnym wykończeniu.
  • Stymulatory łechtaczki, które dostarczają przyjemności dzięki punktowemu działaniu na najwrażliwszą damską część ciała.
  • Gadżety łączące w sobie wibrator pochwowy ze stymulatorem łechtaczkowym, czyli zgrabne i poręczne akcesoria, które wykorzystasz samotnie oraz w parze.
  • Standardowe wibratory z jedną końcówką. Gładkie lub z wyżłobieniami imitującymi żyły na penisie oraz modele z wypustkami. Popularne są także wibratory “bubbles”, które dzięki zastosowaniu asymetrycznego kształtu dają niezapomniane przeżycia podczas erotycznej zabawy.
  • Bezdotykowe stymulatory powietrzne, takie jak kultowy już “pingwinek” oraz inne, które wykorzystują pulsy i zasysanie podczas swojej pracy.

Poza wyżej wymienionymi wibratorami istnieją także inne, popularne i coraz częściej wybierane masażery. Przybierają mniej lub bardziej oczywiste kształty, a część z nich możesz nosić w torebce i nie budzić żadnych podejrzeń!

Może miałaś już przyjemność korzystać z wibratora na pilocik lub jajeczka wibrującego, którym można operować zdalnie? Jeśli tak, wiesz, że są warte bliższego poznania!

Wibratory rotacyjne dla kobiet – nowy poziom przyjemności

Innym poziomem przyjemności są wibratory rotacyjne dla kobiet. Dają zupełnie nowy poziom przyjemności, a ich zasada działania może różnić się nieznacznie w zależności od modelu.

Jeśli jeszcze nie używałaś takiej zabawki, przybliżymy Ci nieco temat. Wibratory rotacyjne bardzo często mają częściowo ruchomą główkę, która nie tylko wibruje bądź pulsuje, ale również porusza się w różnych kierunkach!

Niektóre modele zapewniają wibracje połączone z ruchem prawo-lewo, inne z rotacją główki dokoła własnej osi, a jeszcze inne imitują stymulację pochwy palcem.

Obecnie na rynku znajduje się masa wibratorów rotacyjnych o wielu zaprogramowanych trybach wibracji i ruchów. Dzięki temu w zależności od aktualnych potrzeb możesz wybrać najbardziej interesującą technikę.

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych wibratorów, tak i tutaj, masz do dyspozycji:

  • wibratory rotacyjne łechtaczkowe,
  • pochwowe wibratory rotacyjne,
  • lub wibratory rotacyjne analne.

Wygląda na to, że klasyczne wibratory mają ogromną konkurencję w wyścigu o pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych gadżetów erotycznych dla kobiet. Ich rotacyjne odpowiedniki stają się marzeniem coraz większej liczby kobiet.

Artykuł gościnny.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Powiązane treści