Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Biżuteria ze stali szlachetnej na wiosnę 2022

Nawet z pomocą niewielkich dodatków można łatwo i szybko odmienić dotychczasową stylizację. Niezwykle pomocna jest tu biżuteria, która stanowi praktyczną ozdobę, przyciąga spojrzenia i uatrakcyjnia strój. Najprostszym rozwiązaniem będzie więc wzbogacenie stylizacji o modne dodatki biżuteryjne. Każdego roku pojawiają się trendy na zupełnie inne motywy i wzory. Niektóre z nich są jednak ponadczasowe i pozostają z nami przez wiele sezonów.

Dziś biżuteria ze stali szlachetnej cieszy się dużą popularnością – a szczególnie dotyczy to kolczyków z cyrkoniami oraz celebrytek. Prawdziwym hitem są też bransoletki na nogę. Warto jednak pamiętać, że w zależności od wybranego stylu i okazji, należy dobrać nieco inne dodatki biżuteryjne. Z ich pomocą możliwe staje się ożywienie kreacji i uczynienie jej wręcz unikalną.

Wiosenne trendy biżuteryjne w 2022 roku

Złoto i srebro zawsze w modzie, ale również i w cenie. Jaka jest więc tańsza alternatywa? Oczywiście biżuteria ze stali chirurgicznej! Wiosna-lato to idealny czas na sięgnięcie po modne i praktyczne nowości. Zaletą biżuterii ze stali szlachetnej są jej wysokie walory estetyczne i użytkowe. Jest ona odporna na zarysowania, dzięki czemu posłuży w niezmienionej formie przez wiele lat. Plusem będzie również niepodatność na działanie promieniowania słonecznego. Dodatki biżuteryjne ze stali nierdzewnej posiadają właściwości antyalergiczne, więc nie trzeba martwić się o uczulenie. Materiał ten cechuje się plastycznością, więc można z niego stworzyć przepiękną biżuterię o różnym kształcie.

Obecnie jednym z hitem stały się masywne łańcuchy. Dotyczy to zarówno naszyjników i chokerów, jak i bransoletek. Dodatki w metalicznym połysku to idealne rozwiązanie. Zgodnie z najnowszymi trendami warto zaopatrzyć się w kolczyki w kształcie koła, szczególnie w dużych rozmiarach. W wersji XXL prezentują się rewelacyjnie i trudno oderwać od nich wzrok – mogą również być wzbogacone o niewielkie perły.

Duże branie mają też barwne ozdoby – szczególnie kolorowe pierścionki. Warto wobec tego postawić na biżuterię z cyrkoniami. Im większe, tym lepiej. Nie należy jednak ograniczać się tylko do jednego sygnetu, można przyozdobić pierścionkami każdy palec. Do łask ponownie wracają charmsy, obowiązkowo z licznymi zawieszkami. Można przebierać w kolorach i kształtach. Z mody zdają się nie wychodzić uniwersalne i eleganckie perły. Można je śmiało zestawiać nawet ze stylizacjami casualowymi. Świetnie sprawdza się również łączenie koralików, pereł, chokerów i łańcuchów.

Dzięki uniwersalności wśród modnej biżuterii ze stali szczlachetnej każdy znajdzie coś dla siebie!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]