17 maja 2021

Jakie kolczyki wybrać do kreacji ślubnej?

W tak wielki dzień jakim jest ślub, każda Panna Młoda chce wyglądać jak najpiękniej, ponieważ jest to dzień, w którym to ona i oczywiście jej przyszły mąż, są najważniejsi. Poza zjawiskową, zazwyczaj białą suknią, do stylizacji dochodzi również piękny makijaż, fryzura, a także oczywiście zachwycająca biżuteria! Jej wybór na rynku jest przeogromny, co z jednej strony daje naprawdę wiele możliwości, jednak potrafi też namieszać w głowie. Aby zdecydować się na odpowiednie dodatki należy zastanowić się nad kilkoma kwestiami: po pierwsze – dopasować biżuterię do tych rzeczy, które już posiadasz, a także określić mniej więcej styl pożądanych ozdób i oczywiście ich okazałość – zdobne suknie nie potrzebują dużo biżuterii, te bardziej skromne jednak pozwalają zaszaleć! Najbezpieczniejszą opcją są zazwyczaj kolczyki – wpasują się w niemal każdą kreację, tworząc niesamowity efekt!

Kolczyki długie, czy krótkie?

To zależy. Jeżeli zdecydujesz się w dzień ślubu rozpuścić swoje włosy, to bez najmniejszego zastanowienia zdecyduj się na kolczyki długie, najlepiej z dodatkiem cyrkonii, czy kamieni szlachetnych – delikatne wkrętki będą po prostu gubiły się w kosmykach. Klejnoty w biżuterii ślubnej mogą zostać dopasowane do tego w pierścionku zaręczynowym – to dopiero coś! W przypadku włosów spiętych masz większe pole do popisu. Najlepiej postawić na jeden bogatszy element biżuterii, a resztę pozostawić delikatną, jednak wciąż pasującą. Jeżeli na twojej szyi wisi już widowiskowa kolia – wybierz drobne kolczyki, które nie będą odciągać od niej uwagi.

Biżuteria ślubna złota, czy srebrna?

Biała suknia ślubna przy dobrym doborze dodatków zaprezentuje się niesamowicie nawet i w czarnym złocie. Białe złoto i srebro są najczęściej wybieranymi kruszcami w biżuterii ślubnej, ponieważ swoim odcieniem pasują do chłodnej bieli, która króluje u Panny Młodej. Żółte złoto zazwyczaj posiada tony ciepłe, jednak zamiast się go bać, stwórz z niego piękny zestaw zjawiskowej biżuterii! W końcu większość par decyduje się na klasyczne, złote obrączki – spraw, aby reszta dodatków połączyła się z nimi w spójną całość!

Materiał sponsorowany

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Powiązane treści