Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Zasada działania lasera frakcyjnego co2

Piękno jest czymś co towarzyszy nam niemal na każdym kroku. Choć kanony piękna się zmieniają, to nie zmienia się fakt, że każda z nas chce wyglądać jak najlepiej. Niestety, wraz z upływem czasu lub na skutek innych okoliczności na skórze pojawiają się różnego rodzaju zmiany, takie jak zmarszczki czy blizny.

Ich niwelacja jeszcze do niedawna wydawała się niemożliwa, jednak obecnie dzięki urządzeniom takim jak laser frakcyjny CO2 możliwe jest nie tylko ich zmniejszenie, ale często również całkowita eliminacja. Dzięki temu skóra odzyskuje świeży, zdrowy wygląd, co przyczynia się do naszego piękna.

Jak działa laser frakcyjny co2

Zanim poddamy się zabiegowi usuwania zmarszczek, czy też blizn różnego pochodzenia (pooperacyjnych, potrądzikowych, powypadkowych itp.), warto zapoznać się bliżej z jego przebiegiem i zasadą działania lasera frakcyjnego co2, aby nie była ona dla nas zaskoczeniem. Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że urządzenie to wpływa w znaczny sposób na komórki podskórne przyczyniając się do ich niszczenia. I choć na pierwszy rzut oka wydaje się to sprzeczne z ideą zdrowego wyglądu, to jednak właśnie dzięki temu procesowi tkanka podskórna zostaje pobudzona do działania i produkcji nowych komórek, a także kolagenu, a oba te elementy w znaczący sposób wpływają na wygląd skóry. Chociaż procesy te zachodzą w skórze właściwej i naskórku, to ich efekty są widoczne na zewnętrznej warstwie skóry, możemy więc gołym okiem dostrzec zmniejszenie zmarszczek, czy wygładzenie blizn oraz ogólną regenerację skóry.

Na jakie partie ciała używać lasera frakcyjnego co2

Bardzo popularne jest stosowanie lasera frakcyjnego co2 na twarzy, najczęściej w okolicach oczu oraz ust, gdzie z reguły pojawiają się zmarszczki. Jeśli zaś chodzi o stosowanie wspomnianego urządzenia do usuwania blizn, można je stosować w dowolnym miejscu na ciele w zależności od tego gdzie taka blizna się znajduje. Ponadto, poleca się stosowanie lasera na te partie ciała, na których pojawiają się przebarwienia w celu ich całkowitej eliminacji i przywrócenia skórze równomiernego kolorytu. Innym zastosowaniem lasera frakcyjnego co2 jest wygładzenie rozstępów, a więc jest on stosowany w miejscach takich jak brzuch, czy uda, gdzie najczęściej pojawia się ten problem. Można również z powodzeniem zastosować tę metodę na pomarszczone dłonie, aby zregenerować tkankę podskórną i przywrócić im bardziej świeży i jędrny wygląd.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]