Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Walczymy z cellulitem po zimie!

Niskie temperatury, krótsze dni i szaro bura aura na zewnątrz sprawia, że mniej się ruszamy, a więcej jemy. Niestety taki styl życia szybko przekłada się na naszą sylwetkę. Już po kilku tygodniach zimy możemy zauważyć, że na brzuszku pojawia się oponka, a talia staje się coraz mniej widoczna. Efektem „zimowego lenistwa” jest też bardziej widoczny cellulit. Najczęściej pojawia się on na udach i skutecznie odstrasza od zakładania wiosennych sukienek czy krótkich szortów. Na szczęście cellulitu można pozbyć się niemal tak szybko, jak się on pojawił. Jak? Oto najskuteczniejsze zabiegi na usuwanie cellulitu!

SOS dla skóry po zimie

Zima nie jest najlepszą porą roku dla naszej urody. Niskie temperatury, śnieg i wiatr szczególnie nie służy skórze.  Po zimie wygląda ona niekorzystnie – jest szara, gruba i szorstka. Problemem, z jakim często się borykamy, jest również pomarańczowa skórka. Pojawia się ona w wyniku zmniejszonej aktywności fizycznej i większego apetytu na słodycze, który dopada nas w długie, zimowe wieczory. Aby przywrócić piękny wygląd skórze, warto postawić na zabiegi. Jakie?

Przede wszystkim nawilżające, wygładzające i modelujące. Wiele z nich można przeprowadzić samodzielnie, w domu. Urządzając skórze pozimowe SPA, warto wykonać peeling całego ciała, który złuszczy martwy naskórek. Ważne jest również zregenerowanie zmęczonego naskórka, wklepując w niego kosmetyki na bazie witaminy A, C i E oraz d-pantenolu. Dobre nawilżenie gwarantują też preparaty z kwasem hialuronowym proteinami jedwabiu, gliceryną, algami morskimi, olejami arganowym, makadamia, z awokado, ogórecznika, rokitnika, masłem karite. Kosmetyczkę na wiosnę dobrze jest też uzupełnić o kosmetyki modelujące, czyli te z wyciągiem z cytrusów, kasztanowca czy kofeiną. Domowymi sposobami można również walczyć z cellulitem. Sposobów na pozbycie się pomarańczowej skórki nie brakuje. W drogeriach odnaleźć można wiele kosmetyków, natomiast Internet wprost zalewa nas sposobami takimi jak foliowanie ciała. W wielu przypadkach jednak cellulit po nich nie znika. Walka z nim jest szczególnie trudna, jeśli występuje on w zaawansowanym stadium. W takich wypadkach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z rozwiązań, jakie daje medycyna estetyczna.

Skuteczne usuwanie cellulitu – najlepsze zabiegi medycyny estetycznej

Szukając skutecznego sposobu na usunięcie cellulitu, powinnaś zwrócić uwagę na kilka zabiegów. Z wielu z nich możesz skorzystać w bydgoskiej Bieńkowscy Clinic. Pacjentkom z zaawansowaną skórką pomarańczową dedykowany jest zabieg Scizer. Opiera się on na najnowszej, innowacyjnej technologii wysokoenergetycznych fal ultradźwiękowych, działających na głębokości 13 mm. Dzięki temu zabieg Scizer pozwala skutecznie i szybko zredukować komórki tłuszczowe odpowiedzialne za cellulit. Wyjątkowość terapii polega na tym, że oferuje spektakularne i naturalne efekty już po pierwszym zabiegu. Ten można wykonać o każdej porze roku, nie jest on bolesny, inwazyjny, nie wymaga też rekonwalescencji.

Pomarańczowej skórki w stopniu zaawansowanym pomoże się też pozbyć zabieg Attiva. Technologia ta opiera się na podskórnej aplikacji fal radiowych RF bezpośrednio do miejsca objętego pomarańczową skórką. Sprawia to, że efektem jest nie tylko jej redukcja, ale także poprawa napięcia, elastyczności skóry. Mimo że zabieg jest małoinwazyjny, to może pochwalić się wysoką efektywnością. Widoczne są one wkrótce po pierwszym zabiegu. Chcąc je jeszcze spotęgować można zdecydować się dodatkowo na fotomodulację LED, terapię osoczem bogato płytkowym lub komórkami macierzystymi.

Specjaliści Bieńkowscy Clinic przekonują, że usuwanie cellulitu nie musi być bolesne. Bezbolesną procedurą jest zabieg LPG Endermologia. Jego celem jest wyeliminowanie nierówności przy jednoczesnym wygładzeniu powierzchniowej warstwy tłuszczu. Powoduje to, że cellulit optycznie się zmniejsza. LPG Endermologia polega na specjalnych masażach wykonywanych przez innowacyjne urządzenie. Masaże te stymulują komórki skóry do działania i odnowy. Każda sesja zabiegowa trwa ok. 40-60 minut, aby osiągnąć zadowalające efekty, należy wykonać serię 6—20 swoistych masaży, w odstępach 1-2 dni.

Więcej o zabiegach na cellulit dowiesz się od specjalistów z Bieńkowscy Clinic Bydgoszcz Częstochowa.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]