Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Strzykawki 2ml do zadań specjalnych

Strzykawki znane są już od czasów starożytnych. Ich pierwowzory wykonywane były z pęcherza zwierzęcego, który pełnił funkcję zbiornika. Z biegiem lat ich wygląd znacznie się zmienił. Stosowane dziś strzykawki są o wiele bardziej praktyczne i mają szereg zastosowań. Dzięki niewielkiej pojemności strzykawki 2ml można wykorzystywać zarówno do wykonywania zabiegów, badań, pobierania próbek do analiz, jak i podawania leków. Przedstawiamy kilka praktycznych zastosowań strzykawek, które warto znać.

Jednorazowe strzykawki 2ml do badań i zabiegów medycznych

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że medycyna bez strzykawek nie istnieje. Znalazły one zastosowanie niemal we wszystkich jej dziedzinach. Bez wątpienia są podstawowym wyposażeniem placówek świadczących usługi medyczne. Służą nie tylko do iniekcji szczepionek i zastrzyków, dawkowania leków czy przemywania ran. Znajdują zastosowanie również do pobierania wydzielin z ciała (krwi lub płynu mózgowo-rdzeniowego) oraz tkanek podczas biopsji igłowej do badań laboratoryjnych. Są także niezbędnymi przyrządami podczas zakładania cewników, balonów czy rurek tracheotomijnych. Aby odpowiednio wykonać badania i zabiegi, należy stosować wysokiej jakości akcesoria. Strzykawki 2ml z oferty Lumamed to sterylne produkty jednorazowe do podskórnej aplikacji, które po wykorzystaniu można z łatwością usunąć w higieniczny sposób. Minimalizuje to ryzyko infekcji i zakażenia krzyżowego. Dzięki nim możliwe jest również dokładne dozowanie nawet najmniejszych ilości leków. Wykonane z certyfikowanych tworzyw gwarantują bezpieczeństwo pacjentów podczas badań i zabiegów.

Wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej

Strzykawki 2ml z oferty sklepu Lumamed to także niezbędne wyposażenie gabinetów kosmetycznych. Przede wszystkim używa się ich do wykonania zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz podczas mezoterapii igłowej. Z powodzeniem stosuje się ją również do pozyskiwania osocza z krwi obwodowej oraz zabiegów trychologicznych. Strzykawki 2ml umożliwiają precyzyjne dozowanie substancji aktywnych. Ponadto są sterylne i szczelne, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Podawanie leków w płynnej formie niemowlakom

Podawanie dziecku leków to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Szczególnie problematyczne jest dozowanie ich niemowlakom. Duży strach rodziców budzi też ilość, jaka musi zostać zaaplikowana. W tym przypadku niezwykle ważne są odpowiednie proporcje, aby nie zaszkodzić małemu organizmowi. Z pomocą przychodzą strzykawki 2ml, . wykonane z wysokiej jakości certyfikowanego tworzywa są w pełni bezpieczne dla niemowlaka. Można je bez problemu umieścić w ustach dziecka, dlatego to skuteczny sposób, aby szybko i łatwo podać mu lek. Podziałka na strzykawce umożliwia też odmierzenie jego odpowiedniej ilości.

Leczenie i karmienie zwierząt domowych i hodowlanych

Strzykawki to także niezbędne wyposażenie każdego gabinetu weterynaryjnego. W tym przypadku dużą zaletą jest ich uniwersalność. Przede wszystkim wykorzystywane są do podawania leków. Strzykawki 2ml ułatwiają dozowanie płynów, kremów, a także suplementów w leczeniu zwierząt domowych i hodowlanych. Stosowane są również do zastrzyków, szczepień oraz podstawowych badań, wymagających m.in. pobrania krwi. Strzykawki 2ml sprawdzają się także do podawania niewielkiej ilości pokarmów małym zwierzętom, zwłaszcza po zabiegach. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest dokładne odmierzenie ilości, jaka jest wymagana, aby w pełni zaspokoić ich potrzeb.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]