Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Medycyna estetyczna twarzy – 3 zabiegi, które odmłodzą i poprawią jej wygląd

Medycyna estetyczna wciąż zaskakuje nowinkami i coraz bardziej zaawansowanymi zabiegami. Niektóre z nich są jednak stosowane od wielu lat i ich popularność stale rośnie. Poznaj jedne z najpopularniejszych metod na uzyskanie młodszego wyglądu cery – i nie tylko!

Starzenie się skóry – czy można temu zapobiec?

Choć proces starzenia się naszej cery jest nieunikniony, można próbować z nim walczyć. I mimo że nie ma możliwości, by mu całkowicie zapobiec, istnieją sposoby, aby je opóźnić. Jak to zrobić? Bardzo ważny jest zdrowy styl życia i dobre nawyki.

Dbaj o ruch i zdrową dietę. Pokarmy bogate w witaminy (szczególnie C i E) oraz picie dużych ilości wody są tu kluczowe. Niemniej ważne są również: ochrona skóry przed działaniem UV i odpowiednio dobrana pielęgnacja. A kiedy prewencja to za mało, pozostaje stara, dobra… medycyna estetyczna! Oto, z których zabiegów warto skorzystać.

Toksyna botulinowa (botoks)

Choć stosowana jest w różnych gałęziach medycyny, najbardziej kojarzy się z działaniem liftingującym i przeciwzmarszczkowym. Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o botoksie. Przy jego użyciu z powodzeniem można zlikwidować wszelkie zmarszczki. Kurze łapki, lwia zmarszczka, bruzdy nosowo-wargowe czy poziome zmarszczki na czole to coś, z czym bez problemu rozprawi się botoks. Po iniekcji można się spodziewać znacznego wygładzenia, a czasem nawet całkowitej likwidacji zmarszczek.

Kluczową kwestią jest jednak wykonywanie iniekcji botuliną przez doświadczonego lekarza. Powinna cechować go precyzja i umiejętność trafnego doboru ilość preparatu do indywidualnych potrzeb pacjenta. Ruczaj Clinic jest jednym z takich miejsc, gdzie spektakularne efekty idą w parze z doświadczeniem i bezpieczeństwem.

Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy jest substancją, która występuje naturalnie w naszej skórze. Odpowiada za jej gładkość, jędrność i sprężystość. Niestety z upływem lat jego ilość ulega zmniejszeniu i – co za tym idzie – skóra wiotczeje. Dlatego zabiegi ostrzykiwania kwasem hialuronowym polecane są kobietom po 30 roku życia, kiedy to zaczynają być widoczne pierwsze oznaki starzenia. Rezultaty zabiegu są widoczne od razu.

Kwas hialuronowy służy do modelowania poszczególnych partii twarzy, jak również ciała. Jakie efekty pozwala osiągnąć?

– powiększenie i modelowanie ust,

– wypełnianie zmarszczek, wgłębień i ubytków,

– usuwanie blizn,

– podnoszenie policzków,

– napięcie, odżywienie i nawilżenie skóry,

– modelowanie twarzy i wyrównywanie ich asymetrii.

Wampirzy lifting

Jest jedną z najskuteczniejszych metod na osiągnięcie efektu młodszego wyglądu skóry. Zabieg polega na rewitalizacji za pomocą ostrzykiwania własną krwią, a dokładnie osoczem bogatopłytkowym (PRP). Ma ono silne właściwości regeneracyjne i jest często wykorzystywane, nie tylko w medycynie estetycznej, ale także w stomatologii, okulistyce czy chirurgii. Po jednej serii ostrzykiwania można spodziewać się aż 60% efektów. Wampirzy lifting jest uwielbiany przez wiele gwiazd, takich jak np. Kim Kardashian czy Joanna Krupa.

Jakie korzyści niesie za sobą ten zabieg?

– przywrócenie gęstości i jędrności skóry,

– walka z bliznami potrądzikowymi,

– odmłodzenie skóry,

– uzyskanie prawidłowego kolorytu cery,

– regeneracja uszkodzeń,

– poza obszarem twarzy działa skutecznie również na rozstępy oraz łysienie.

Wampirzy lifting to świetna alternatywa dla osób, które obawiają się botoksu, a chciałyby wyglądać młodziej i poprawić stan swojej cery. Wstrzykiwany preparat, wypełniony własną krwią jest biologicznie obojętny, więc nie jest w stanie wywołać reakcji alergicznych. To dobra wiadomość dla alergików, dla których może to być jeden z nielicznych, bezpiecznych zabiegów odmładzających w medycynie estetycznej.

Wszystkie z powyższych zabiegów medycyny estetycznej wykonasz w klinice Ruczaj Clinic. Eksperci w dziedzinie medycyny estetycznej trafnie dobiorą zabieg dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]