Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

IEM Cologne – kto wygra?

Już dziś o godzinie 15:55 rozpocznie się turniej rangi IEM Cologne. Na starcie rozgrywek stanie sześć drużyn, a jedną z nich będzie Virtus.Pro. Kto jest głównym faworytem do wygrania całej imprezy zdaniem analityków zakładów bukmacherskich? Sprawdzę, jaką ofertę przygotował na to wydarzenie legalny bukmacher PZBuk!

Zapowiedź piątkowych rywalizacji

Już za kilka godzin rozpoczną się dwa pojedynki na turnieju IEM Cologne. W pierwszej parze Virtus.Pro zmierzy się z Astralis. Zdaniem fanów faworytem tego meczu jest ekipa Astralis, jednak różnice w przelicznikach są tak małe, że można się tutaj spodziewać wyrównanego pojedynku, tak jak przewiduje to strona pzbuk.pl.

Zdecydowanie bardziej jednostronna powinna być druga rywalizacja tego dnia, czyli starcie pomiędzy Gambit, a FaZe. Gambit to drużyna, która jest jednym z głównych faworytów do wygrania całej imprezy, o czym szerzej opowiem kawałek dalej. Ten zespół nie powinien mieć problemów w pierwszym pojedynku na IEM Cologne, gdzie ich rywalem będzie FaZe – skazywane na pożarcie. Różnice w kursach są tak drastyczne, że praktycznie wszyscy mówią o bezkompromisowym zwycięstwie ekipy Gambit.

W ofercie na piątkowe spotkania znajdziesz wiele możliwości rezultatów, statystyki poszczególnych drużyn oraz analizy na poszczególne wydarzenia. Oprócz tego opcje linii zabójstw poszczególnych graczy w pojedynkach bezpośrednich. IEM Cologne zapowiada się bardzo ciekawie, dlatego też nic dziwnego, że legalny bukmacher wypracował tutaj znakomitą propozycję dla miłośników esportowych wrażeń!

Astralis i Gambit są faworytami w piątkowych rywalizacjach, jednak żadna z tych drużyn nie jest głównym kandydatem do wygrania całej imprezy. Kto zatem nim jest w opinii legalnego bukmachera PZBuk?

Kto jest głównym faworytem?

Czas odpowiedzieć sobie na tytułowe pytanie, czyli kto ma największe szanse na wygranie IEM Cologne. W gronie głównych faworytów do tego tytułu należy wymienić trzy zespoły. Są nimi G2, Gambit, a także Natus Vincere. Różnice w kursach pomiędzy tymi ekipami są niewielkie, dlatego też można się spodziewać, że ich ewentualne finałowe pojedynki będą naprawdę wyrównane.

Bazując na samych statystykach – największe szanse na zwycięstwo ma ekipa Natus Vincere, a za jej plecami plasuje się Gambit, a także G2.

Odwracając pytanie – kto ma najmniejsze szanse na wygraną w IEM Cologne? Największym zaskoczeniem dla legalnego bukmachera PZBuk i jego analityków byłaby tutaj wygrana FaZe, czyli zespołu, który w pierwszym meczu zmierzy się z Gambit. Bardzo nisko oceniana jest również forma Virtus.Pro, a także Astralis. W przelicznikach te zespoły wyraźnie odstają od czołówki, którą mają stanowić G2, Gambit, a także Natus Vincere.

Dowiedz się więcej na temat – Zadbaj o swoje zdrowie!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]